Hucurat Hareketi olarak Enderun FM ile birlikte Kayseri merkezli Boyalarım Kudüs ismiyle çocuklara yönelik bir resim yarışması programı tertipledik. Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerini kapsayan 4-14 arası yaş grubu çocuklara yönelik gerçekleştirdiğimiz ödüllü yarışmaya 250 civarında bir katılım gerçekleşti. Şubat ayında yapmayı planladığımız ödül töreni programımızı ülkemizde 11 ilimizi kapsayan deprem nedeniyle ertelemiştik. Ertelenen programı 17 Haziran 2023 Cumartesi günü Kayseri şehir merkezinde Merve koleji'nin konferans salonunda tamamladık.

Dereceye giren Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinden birincilere, ikincilere ve üçüncülere para ödüllerini takdim ettik. Aynı zamanda salon programına katılan tüm çocuklarımıza çeşitli hediyeler verdik.

 

 

Programda sahne alan Yılmaz İsmet Akansu İlköğretim Okulu / 4-F öğrencisi 10 yaşındaki Zeynep Aktaş isimli kızımızın Kudüs şiiri salonu dolduran herkesin duygularına dolu dolu bir tesir bıraktı

 

 

PROJEMİZ DETAYLARI

Boyalarım Kudüs yarışmamız 1 Ocak – 1 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlendi. 4-14 yaş grubu olarak Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencileri katılabildi. Her grubun birinci, ikincisi ve üçüncüsüne para ödülü ve ayrıca ödül töreni programına katılan her çocuğa ayrı ayrı hediyeler verildi. 11 Şubat’ta yapılması planlanan ödül töreni, ne yazık ki ülkemizde yaşanan deprem nedeniyle ertelendi.

Yorum Yapın

Yapılan Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış