Türkiye'de ilk kez 2018 yılında Hucurat Hareketi olarak açmış olduğumuz Kudüs Çocuk Atölyesi çok şükür ki ülkemizde genel kabul gördü ve bir model çalışması olarak uygulanmaya başlandı.

Kudüs Çocuk Atölyesi'nde gerçekleştirilen istikrarlı çalışmalar sonucunda ortaya bir müfredat çıktı ve bu müfredat birçok farklı adreste uygulanıyor.

2023 Ocak ayı itibariyle 6 tanesi yurtdışında (Fransa, Almanya, İsviçre) olmak üzere toplamda 80 farklı adreste Kudüs Çocuk Atölyesi'nin müfredatı uygulanmaktadır. Hazırlamış olduğumuz Kudüs Çocuk Atölyesi Dosyası'nın daraltılmış müfredat dosyasını sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıma açtık ve böylece atölyelerin sayısının artmasına yol açtık.

Atölyelerden gelen etkinlik görüntülerini sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.

Yorum Yapın

Yapılan Yorumlar
Hazem
Detaylı bilgi alabilirmiyim
admin
Oluşturmuş olduğumuz Kudüs Çocuk Atölyesi dosyasını çalışma yapmak isteyenlere e-posta yoluyla ulaştırıyoruz. Böylece çocuklara Kudüs ile ilgili atölye çalışmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şayet bir atölye niyetiniz var ise dosyamızı size göndermemiz için hucurathareketi@gmail.com adresine mail gönderin lütfen. Bir de yaşadığınız şehir ve ilçeyi yazayı unutmayınız.